İznik Kamp Alanları
İznik Kamp Alanları

İznik Gölü Kamp Yerleri

İznik kamp alanlarının çoğunluğu İznik Gölü kıyısında yer almaktadır. İznik Gölü kıyısındaki kamp yerleri içerisinde, şehir merkezine en yakın ama gürültüsünden de uzak konumda yer alan Seyir Kamp ve Plajı özellikle tercih edilmektedir.

İznik Gölü'nün her mevsim ayrı güzellikte olan gün batımlarını en güzel izleyebileceğiniz yerlerden birisi olan İznik Seyir Kamp ve Plajı ile ilgili bilgilere https://g.page/r/CSUZHUNYWKjdEAE üzerinden ulaşabilirsiniz.

İrtibat İçin: Nizamettin Bey Tel: 05324311655

iznik kamp alanı

İznik Gölü Kıyısında Kamp

Aileler için güvenli kamp imkanı sunan İznik kamp alanlarında siz doğa ile dost uygun tatil imkanı bulurken çocuklarınız doğayı hissederek yaşamanın keyfine varacaklar.

16 adet 2 kişilik çadır kurulabilen İznik Seyir Kamp Alanı'nda ayrıca el açması gözleme ve tost gibi aperatifler, soğuk sıcak içecekler bulunmakta olup tekel ürünleri satışı yoktur.

İznik Gölü'nde Balık Tutma Keyfi

İznik Gölü kıyısında kamp yapma keyfinin yanında ailenizle birlikte yüzebilir, balık tutabilir, meyve ağaçlarının dalından meyve yiyebiliriniz.

Çocuklarınız ile birlikte muhteşem gün batımlarını isterseniz kıyıdan, isterseniz de kano kiralayarak gölün içinden izleyebilirsiniz.

iznik gölü kamp yerleri
Ön Talep Formu
DİĞER AKTİVİTELER
FOTOĞRAF GALERİSİ

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

"Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Mali desteğinde hazırlanan bu yayının içeriği Ajansın ve/veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk yararlanıcı Seyir Defteri Danışmanlık Tur. Org.Tic.Ltd.Şti'ne aittir."

Hakkımızda

Exploreiznik.com İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan, doğa ve doğallık aşığı kişiler tarafından düşünülmüş...

BIZI TAKIP EDIN!

© 2024 Explore İznik
Web TasarımıWeb Tasarımı